Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Dawid, Justyna

Artystyczny ogród

18.09.2019 - 19.09.2019

„Artystyczny ogród młodych - uczmy się wszyscy” to projekt w ramach programu „Żyj Kulturą”, realizowanego przez OKSiR przy wsparciu Mondi Świecie.

Pomysłodawcą jest grupa wolontariacka działająca przy Domu Pomocy Społecznej w Świeciu. Projekt pozwoli młodym ludziom wykazać się kreatywnością, a ich działania będą oglądać mieszkańcy w tzw. „strefie kibica”. Inicjatywa zrzesza dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzież. Uczestnicy przedstawią występ sceniczny z elementami tańca.

Dodatkowo, wszyscy będą mogli uczestniczyć w warsztatach edukacyjnych, takich jak malowanie obrazów, zasady posługiwania się zegarem słonecznym czy metody wycinania i wypalania w drewnie. Na tym nie koniec, bo projekt zakłada naukę posługiwania się ciśnieniomierzem, saturatorem i glukometrem, a także dogoterapię i alpakoterapię.

Zakres tematyczny jest szeroki. W ramach dwudniowych warsztatów, żołnierze opowiedzą o swoich działaniach z ukazaniem patriotycznych aspektów swojej służby w odniesieniu do 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Swój zawód zaprezentują również przedstawiciele straży pożarnej i policji.

Dodatkowo będzie można przejechać się bryczką oraz pozjeżdżać na dmuchańcach. Wydarzenie odbędzie się w ogrodzie Domu Pomocy Społecznej, w którym wolontariusze przygotują poczęstunek. 


 „Artystyczny ogród młodych - uczmy się wszyscy”, 18-19 września 2019, godz. 9.00-12.00, ogród przy Domu Pomocy Społecznej w Świeciu.

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz