Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogdan, Józef, Marek

Chcesz się pośmiać? Wpadnij! Rafał Mroczek, Michał Koterski i Anna Powierza wystąpią w Świeciu

22.03.2019

„Chcesz się bawić? Zadzwoń!” to spektakl komediowy pełen zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie znanych aktorów.

Charlotte (Anna Powierza) zamierza spędzić dziesiątą rocznicę ślubu w Paryżu. Zapowiada się wspaniale, gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i „małych” sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując zarówno bohaterów, jak i widzów.

Henry (Piotr Pręgowski) traci pracę i wszystkie środki przeznaczone na podróż. Spełnienie paryskiego marzenia staje pod znakiem zapytania. Na pomoc przybywa Tristan (Michał Koterski), kreatywny sąsiad, który daje propozycję nie do odrzucenia. Henry, nie chcąc narazić się swojej żonie, postanawia przyjąć niecodzienną ofertę.

Czego nie robi się dla ukochanej żony (lub ze strachu przed nią)? Call center o erotycznym zabarwieniu to dopiero początek dobrej zabawy. Kiedy Charlotte wpada na trop tajemnic męża, po jej piętach zaczyna deptać Bloggins (Rafał Mroczek). Co ukrywa kobieta? Czego szuka detektyw? Czym zaskoczy nas każda pojawiająca się postać?


„Chcesz się bawić? Zadzwoń!”, piątek 22 marca, godz. 19.00, sala widowiskowa OKSiR w Świeciu. Bilety w cenie 100 zł do kupienia w Punkcie Informacji OKSiR oraz na biletyna.pl.

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz