Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Juliusz, Jan, Magdalena
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  21°C / 13°C
 • silne opady deszczu
  Jutro:
  14°C / 9°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Pojutrze:
  16°C / 7°C

Festiwal orkiestr i pokaz laserów

21.06.2019 - 23.06.2019

Świecki OKSiR przygotował niespodziankę, która ma dowieść, że formuła Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych nie jest zamknięta.

Na otwarcie przygotowano widowisko, podczas którego widzowie zobaczą niezwykle rozbudowany spektakl przestrzenno-graficzny zrealizowany przy użyciu laserów i multimedialnych fontann oraz ekranu i gejzera wodnego. Całość uzupełnią specjalnie przygotowane grafiki oraz prezentacja pokazu wideo z historii festiwalu.

Za show będzie odpowiadać firma Visual Sensation Laser Shows & Technologies. Każdy z pokazów jest starannie zaplanowany i przeprowadzony z dbałością o najmniejszy szczegół.

Miłośnicy orkiestr ucieszą się zapewne z powrotu niedzielnej prezentacji orkiestr na stadionie. W niedzielę o godz. 11.00 odbędzie się konkurs na najlepszą prezentację. Jury będzie oceniało musztrę paradną i specjalnie przygotowane popisy orkiestr.

Zobaczymy i usłyszymy muzyków i mażoretki z Bułgarii, Czech, Białorusi, Ukrainy i Danii oraz z Białegostoku, Płońska i oczywiście ze Świecia.

Program festiwalu

piątek, 21 czerwca
21.00 parada orkiestr al. Jana Pawła II i ul. Sienkiewicza na stadion Wdy
22.00 oficjalne otwarcie festiwalu przez burmistrza - przekazanie kluczy do bram miasta orkiestrom, wspólne odegranie hejnału festiwalu, popisy orkiestr. Widowisko laserowe: mapping, fontanny wodne, lasery, wizualizacje.

sobota, 22 czerwca
11.00-13.00 koncert orkiestr przy Małym Blankuszu na Mariankach i na Dużym Rynku
20.00 parada orkiestr ulicami miasta do amfiteatru
21.00-1.30 nocne show

niedziela, 23 czerwca
11.00 stadion Wdy, konkurs orkiestr na najlepszą prezentację
15.00 amfiteatr, koncert galowy, ogłoszenie wyników konkursu

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz