Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Milena, Robert, Rafał
 • słabe opady śniegu
  Dzisiaj:
  -7°C / -9°C
 • słabe opady śniegu
  Jutro:
  -9°C / -12°C
 • słabe opady śniegu
  Pojutrze:
  -6°C / -11°C

Grażyna Łobaszewska & Ajagore

25.01.2019

W styczniu 2019 przypada 15 rocznica śmierci jednego z najwybitniejszych polskich artystów, Czesława Niemena.

Grażyna Łobaszewska wraz z zespołem Ajagore wykona piosenki mistrza w koncercie zatytułowanym „Wspomnienie”. Nie zabraknie też utworów samej Łobaszewskiej, takich jak: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Gdybyś”, „Za szybą”.

Grażyna Łobaszewska to jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek, kompozytorka i autorka wielu śpiewanych przez siebie utworów. Obecna na scenie od ponad 40 lat.


Grażyna Łobaszewska & Ajagore, 25 stycznia, godz. 20.00, duża scena Klubokawiarni Kultura, OKSiR w Świeciu. Bilety w cenie 25 zł w Punkcie Informacji OKSiR (poniedziałek-piątek, godz. 9.30-16.30) oraz na biletyna.pl.

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz