Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Edyta, Maria, Alojzy

Koncert Julii Olędzkiej

14.12.2019

Świąteczne spotkanie w ramach Kameralnej Sceny Klubokawiarni Kultura wypełnią piosenki w wykonaniu Julii Olędzkiej. Zainteresowanie koncertem jest tak duże, że postanowiono przenieść go na dużą scenę (w dawnej sali lustrzanej).

Julia Olędzka - uczestniczka X edycji „The Voice of Poland” w drużynie Kamila Bednarka.  Współpracuje ze stacją TVN występując podczas nocy sylwestrowych, „projektów plaża” oraz imprez zamkniętych, takich jak gala z okazji 20-lecia istnienia stacji TVN. Podczas tego wydarzenia Julia miała przyjemność zaśpiewać w duecie z Mateuszem Ziółko oraz Krzysztofem Kiljańskim pod batutą Tomka Szymusia, dzięki czemu została zaproszona do gościnnego udziału w programie „Taniec z gwiazdami”, oczywiście w roli wokalistki. Julię można także usłyszeć w piosenkach z serialu dziecięcego „Elena z Avaloru”, emitowanego na kanale Disney Channel.


Koncert Julii Olędzkiej, 14 grudnia, godz. 20.00, Klubokawiarnia Kultura (duża scena), OKSiR w Świeciu, wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz