Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Juliusz, Jan, Magdalena
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  21°C / 13°C
 • silne opady deszczu
  Jutro:
  14°C / 9°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Pojutrze:
  16°C / 7°C

„Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” - widowisko baletowe

31.05.2019

Z okazji Dnia Dziecka warto zabrać swoje pociechy do amfiteatru na widowisko baletowe „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w wykonaniu znakomitego ukraińskiego Imperial Lviv Ballet.

Wyrysowana tańcem opowieść o uczuciach i emocjach głównych bohaterów, bogactwo scenografii oraz elegancja kostiumów, to gwarancja dobrej zabawy na wysokim poziomie i  niezapomnianych doznań artystycznych.

Spektakl w wykonaniu Imperial Lviv Ballet to jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych bajek w baletowym wykonaniu. Losy dobrej i pięknej, lecz znienawidzonej przez złą macochę Śnieżki oraz siedmiu wesołych krasnali dostarczają dzieciom niezapomnianych emocji.


„Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, 31 maja, godz. 20.00, amfiteatr w Świeciu. Bilety w cenie 25 zł dostępne w Punkcie Informacji OKSiR oraz na biletyna.pl. Dzieci do 12 lat pod opieką osoby dorosłej wchodzą bezpłatnie (maksymalnie 2 dzieci).

 

Komentarze (5)

Czy opiekun dziecka do 12 lat płaci za bilet ? 

Odpowiedzi: 2

Logiczne że tak

Odpowiedzi: 0

Co to za pytanie ? Logiczne, ze tak.... 

Odpowiedzi: 0

Mogli na 23 zrobic hahahahaha.

Odpowiedzi: 0

ludzie jak dla dzieci to zróbcie o normalnej 16 - 17 godzinie taką imprezę

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz