Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Edmund, Maria, Marek

„Nowy czas…”. Premiera płyty Przemka Drewkowskiego

17.11.2018

W listopadzie ukaże się płyta Przemysława Drewkowskiego. Na debiutanckim krążku świeckiego gitarzysty, instruktora OKSiR znajdzie się siedem kompozycji.

W większości będą to utwory instrumentalne. W dwóch z nich usłyszymy bydgoskiego wokalistę z zespołu Faktor 8, Bartka Wojciechowskiego.

Materiał zamieszczony na płycie „Nowy czas...” stanowi swego rodzaju przekrój zainteresowań i możliwości Przemka Drewkowskiego jako kompozytora i gitarzysty. Dlatego obok numerów typowo rockowych można znaleźć też te utrzymane w stylu fusion czy funky.

Premiera albumu zbiega się z datą koncertu promującego krążek 17 listopada w OKSiR. Przemkowi Drewkowskiemu towarzyszyć będzie zespół w składzie: Mateusz Grabowski (perkusja), Marian Kapuściński (gitara basowa), Bartek Wojciechowski (wokal), Mariusz Lemański, Wojtek „Fazi” Radtke (gitara). 


„Nowy czas…”. Premiera płyty Przemka Drewkowskiego, 17 listopada, godz. 20.00. Kameralna Przestrzeń Widowiskowa OKSiR w Świeciu. Zaproszenia do odbioru od 31 października w Punkcie Informacji OKSiR.

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz