Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Milena, Robert, Rafał
 • słabe opady śniegu
  Dzisiaj:
  -7°C / -9°C
 • słabe opady śniegu
  Jutro:
  -9°C / -12°C
 • słabe opady śniegu
  Pojutrze:
  -6°C / -11°C

O czym szumi gaj… Piękno polskiej przyrody

26.01.2019 17:00

Piotr Szumigaj, z zawodu technik-leśnik, mieszka koło Chełmna, ale pracuje w Osiu we Wdeckim Parku Krajobrazowym. Od blisko sześciu lat każdą wolną chwilę poświęca na wypady fotograficzne.

Część jego zdjęć zobaczymy na wystawie składającej się z 20 prac przedstawiających faunę i florę Wdeckiego Parku Krajobrazowego wydrukowanych w formacie 70x100 cm oraz z kolażu w formacie 60x80 cm dokumentującego kulisy pracy fotografa przyrody. Prezentowane fotografie pochodzą z lat 2015-2018.

Uchwycone kadry są efektem wielu godzin spędzonych w terenie, setek przejechanych kilometrów, przeżycia rozmaitych przygód, po to, by uwiecznić to, co nieodwracalnie się zmienia lub ginie.


„O czym szumi gaj… Piękno polskiej przyrody”, wystawa fotografii Piotra Szumigaja, 26 stycznia - 22 lutego, Izba Regionalna Ziemi Świeckiej. Wernisaż 26 stycznia, godz. 17.00.

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz