Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Filip, Loda, Marek
 • lekkie zachmurzenie
  Dzisiaj:
  19°C / 11°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Jutro:
  15°C / 9°C
 • rozproszone chmury
  Pojutrze:
  19°C / 10°C

Światło w mieście jest ważne. Konkursy plastyczny i fotograficzny dla uczniów ze Świecia

04.11.2019 15:00

Urząd Miejski w Świeciu zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w dwóch konkursach, których tematem jest bezpieczeństwo. W młodszej grupie oceniane będą prace plastyczne. Starsi mogą się wykazać umiejętnościami fotograficznymi.

Konkurs plastyczny „Miasto światłem stoi”, przewidziany dla uczniów klas 1-6, realizowany jest w ramach rządowego programu „Razem Bezpieczniej”. Głównym jego celem jest zapoznanie dzieci z  potrzebą oświetlenia miasta. Jednym z elementów tematycznych pracy powinno być bezpieczne dziecko na oświetlonym przejściu dla pieszych.

Prace konkursowe należy dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Świeciu, ul. Wojska Polskiego  124, 86-100 Świecie, pokój nr 25 lub 26 do 4 listopada 2019 r. do godz. 15.30. Laureaci  konkursu za zajęcie I, II i III miejsca otrzymają nagrody. Szczegółowe informacje i zasady konkursu znajdują się poniżej w regulaminie konkursu plastycznego.

Natomiast uczniów klas 7 i 8 ze Świecia Urząd Miejski zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Bezpieczne Dziecko”  również realizowanego w ramach programu  „Razem Bezpieczniej”. Celem konkursu jest kształtowanie właściwych nawyków i zachowań dzieci w ruchu drogowym w drodze do szkoły. Fotografie konkursowe należy nadsyłać drogą elektroniczną do dnia 4 listopada 2019 r. Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody. Szczegółowe informacje i zasady konkursu znajdują się poniżej w regulaminie konkursu fotograficznego.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

 

 

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz