Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aneta, Bogdan, Martyna
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  20°C / 11°C
 • rozproszone chmury
  Jutro:
  22°C / 9°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Pojutrze:
  24°C / 12°C

Wakacyjne hece w bibliotece

04.07.2019 - 25.07.2019

Jak co roku, biblioteka w Świeciu zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia ogólnorozwojowe. W programie wiele rozrywki połączonej z czytaniem.

Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu zaprasza na „Wakacyjne hece w bibliotece”. Zajęcia będą odbywały się przez 2 godziny (11.00-13.00) w każdy czwartek. Jeszcze w lipcu m. in. warsztaty plastyczno-ogólnorozwojowe, czytanie książek tematycznych np. o kotach, ćwiczenia, podczas których dzieci i młodzież będą miały okazję tworzyć zabawki z materiałów wtórnych.

Warsztaty będą odbywały się w bibliotece: 4, 11, 18 i 25 lipca. Wstęp bezpłatny.

Z kolei w sobotę 6 lipca w godz. 10.00-12.00 w bibliotece odbędą się darmowe warsztaty na temat słów i powiedzeń, których używają domownicy w swoim gronie. Mowa będzie o dziecięcych wynalazkach słownych, które weszły na stałe do słownika języka polskiego.

- Zostały już tylko 2 ostatnie miejsca dla rodzin. Zapraszamy chętnych dorosłych z dziećmi w wieku od 6 lat – informuje pani Anna z czytelni (na zdjęciu).

Zapisy pod nr tel. 52 333 48 14.

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz