Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Krystyna, Małgorzata, Monika

Walentynkowa Gala Teatru Broadway

15.02.2020

Walentynkowa Gala Teatru Broadway pt. „Piosenka Ci nie da zapomnieć!” to 2,5-godzinne barwne show.

W pierwszej części usłyszymy przeboje musicalowo-rewiowe z repertuaru światowego, natomiast w drugim akcie największe przeboje polskiej piosenki. 30-osobowy zespół artystów Teatru Broadway zaprezentuje wachlarz umiejętności wokalnych i tanecznych w barwnym widowisku (250 kostiumów: pióra, fraki, suknie).

Usłyszymy m.in. piosenki wykonywane niegdyś przez Lizę Minelli, Marilyn Monroe, Johna Travoltę oraz polskie szlagiery estrady i kina, w tym „Na pierwszy znak”, „Brunetki blondynki”, „Vabank, vabank”, „Sexappeal”, „Już nie zapomnisz mnie”, „Dziwny jest ten świat”, „Czterdzieści lat minęło”, „O mnie się nie martw”, „Lubię wracać”, „Serduszko puka w rytmie cza-cza”, „Z Tobą chcę oglądać świat” i wiele innych.


Walentynkowa Gala Teatru Broadway pt. „Piosenka Ci nie da zapomnieć!”, 15 lutego, godz. 18.00-20.30, sala widowiskowa OKSiR w Świeciu.Bilety w cenie 75 zł dostępne w Punkcie Informacji OKSiR i na www.biletyna.pl.

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz