Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Zofia, Felicja
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  15°C / 7°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  14°C / 10°C
REKLAMA

Od skrzata po seniora. Wda Świecie pokazała wszystkich swoich piłkarzy [zdjęcia]

red
22 września, 19:43
Dawno prezentacja drużyn świeckiej Wdy nie miała tak bogatej oprawy. Wszystko za sprawą pikniku piłkarskiego, zorganizowanego z okazji 65-lecia klubu.
Prezentację zorganizowanono w 65. rocznicę istnienia klubu
Fot. Wda Świecie

Wda Świecie to klub wielosekcyjny, ale oczywiście przeważającą większość stanowią w nim piłkarze, o czym mogliśmy się przekonać podczas pikniku zorganizowanego w środowe popołudnie na stadionie przy ulicy Sienkiewicza.

Głównym punktem w ramach obchodów 65-lecia klubu była prezentacja wszystkich drużyn piłkarskich, a tych Wda ma naprawdę sporo. Publiczność mogła więc obejrzeć po dwa zespoły w kategoriach: seniora, juniora młodszego, trampkarza, młodzika, orlika, żaka i skrzata.

Jak co roku, sesje zdjęciowe podzielono na drużynowe i indywidualne. Klub przygotował szereg atrakcji dodatkowych, w tym: watę cukrową i stoiska gastronomiczne. Dzieci mogły skorzystać z animacji, gier i zabaw, a także wziąć udział w pokazowym treningu piłkarskiego przedszkola. Ponadto publiczność mogła podziwiać pokazy trików piłkarskich w wykonaniu Dominiki Turkowskiej.

sportatextraswiecie [dot] pl