Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Anita, Eliza, Jacek
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  32°C / 19°C
 • zachmurzenie duże
  Jutro:
  32°C / 20°C
 • zachmurzenie duże
  Pojutrze:
  34°C / 23°C
REKLAMA

Rajdem rowerowym otworzyli sezon turystyczny w powiecie świeckim [zdjęcia]

bart
23 kwietnia, 11:44

Około 150 osób wzięło udział w sobotnim rajdzie rowerowym po powiecie świeckim. Miejmy nadzieję, że wszyscy dobrze się przygotowali do tej wycieczki, bo trasa liczy aż 60 km.   

Rajdy organizowane przez TMZŚ cieszą się niezmienną popularnością
Fot. Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Podobnie jak w poprzednich latach, celem sobotniego rajdu jest zachęcenie mieszkańców Świecia i okolic do aktywnego spędzania czasu i odkrywania ciekawych miejsc w powiecie świeckim z siodełka roweru.

W tym roku cały dochód z opłat startowych zostanie przekazany na rehabilitację Natalii Jagielskiej. Pochodząca z Drzycimia 20-latka uległa pod koniec ubiegłego roku wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego złamała kręgosłup. Aby mieć szansę stanąć o własnych siłach i znów w pełni cieszyć się z życia, Natalia potrzebuje kosztownych zabiegów rehabilitacyjnych.

REKLAMA
REKLAMA

Głównym organizatorem VII Wiosennego Rajdu Rowerowego było Towarzystwo Miłośników Ziemi Świeckiej. Trasa, licząca 60 km, wiedzie ze Świecia do Tlenia i z powrotem.

Wydarzenie wsparli: Powiat Świecki, sklep rowerowy 2Wheels „Dwa kółka”, Fundacja Makowo, przedsiębiorstwo Eko-Wisła, OSP Przechowo i Wdecki Park Krajobrazowy.

Galeria zdjęć poniżej.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

Przyda się urzedasom po całym tygodniu pierdzenia w stołek jakiś wysiłek

Odpowiedzi: 4

hm , bardziej przydała by im się znajomość przepisów ruchu drogowego.

Odpowiedzi: 1

A ściślej znajomość poruszania się rowerem, po chodniku. Sami geniusze. Wstyd,

Odpowiedzi: 0

Im bardziej obcisły strój, tym większa pogarda dla ścieżek rowerowych. Taka tradycja... ekstradycja.

Odpowiedzi: 0

Wam przydałby się ruch, szacunek, współczucie i inne dobre rzeczy. Później przydałoby się, abyście się ruszyli i odwiedzili bibliotekę w poszukiwaniu SJP i uzupełnili słownictwo, poćwiczyli gramatykę, interpunkcję i wówczas możemy porozmawiać. 

Dla uszczestników szacuneczek i piękna wyprawa w piękny dzień. :)

Odpowiedzi: 1

Komentarz w "dychę"

Odpowiedzi: 0

tylu bezuzytecznych urzednikow a sciezki rowerowe zarasta trawa i mlecze....

Odpowiedzi: 0

Ludzie żeby się pokazać zarzuciliście sobie trasę ok 60 km wstając prosto z fotela.To nieodpowiedzialne.Na dodatek 85 % góralami z oponami do jazdy po wertepach. Powroty wielu były ciężkie. Widziałem takich co z powrotem prowadzili rowery. Ja jeżdżę codziennie rowerem ale na takim jednośladzie tyle kilometrów bym się nie wybrał.Mam nadzieję że taka przejażdżka coś Was nauczy.

Odpowiedzi: 2

I to jest komentarz "w dyche". Teraz za biurkami będzie chwalenie zrobiłam 60 km. 

Odpowiedzi: 0

To pewnie pisał cyklista, który jeździ kolarzówką i z pogardą traktuje zwykłych rowerzystów :)

Odpowiedzi: 0

Najdziwniejszy rajd na jakim byłam. Organizatorzy z przodu, bez dostosowania tempa do mniej doświadczonych młodszych uczestników. Na rozgałęzieniach nie czekają na resztę, nie wiadomo gdzie skręcić, mam jeszcze na GPSa patrzeć ? Nie jechałysmy do końca bo co to za sens gonic resztę.

Odpowiedzi: 0

Jaka to przyjemność jechać w tłumie?

Odpowiedzi: 0

Jazda na rowerze dla mnie jest przyjemna sama w sobie, ale tutaj coś nie do końca zagrało. 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz