Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Bądź w sobotę w Decznie i pomóż Julce. Przygotowano sporo atrakcji

04.03.2023

Przed nami kolejna akcja charytatywna, której celem jest zbiórka pieniędzy na operację 10-letniej Julki Tomzy ze Świecia. W pierwszą sobotę marca nad jeziorem Deczno odbędzie się "Bieg dla Julii".

Wkrótce po narodzinach u Julii Tomzy (na zdjęciu z mamą Sylwią) stwierdzono skomplikowaną i rzadką wadę serca. Leczenie nie jest możliwe w Polsce. Szansą jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Julia została zakwalifikowana na operację w Bostonie.

Bez operacji stan 10-latki będzie się pogarszał, co zagraża jej życiu. Na leczenie młodej świecianki potrzeba 1,5 mln zł. W Świeciu i okolicy ruszyły akcje, które mają pomóc w zebraniu pieniędzy.

Jedną z nich jest "Bieg dla Julii", zaplanowany na 4 marca nad jeziorem Deczno. Oprócz głównego wydarzenia, będą również licytacje, animacje dla dzieci i koło fortuny, a także soki, kiełbaski i drożdżówki.

Zawody zostaną przeprowadzone w dwóch grupach:bieg główny oraz marsz, nordic walking i marszobieg. Mogą w nich wziąć udział osoby, które wysłały zgłoszenie do organizatorów do 27 lutego (pisaliśmy o tym tutaj).

Dystans dla obydwu grup będzie taki sam i wyniesie około 7 km wokół jeziora Deczno.

Głównymi organizatorami "Biegu dla Julii" są Stowarzyszenia Polska 2050, spółka Vistula-Park Świecie i Fundacja Makowo ze Świecia.


"Bieg dla Julii", sobota 4 marca, od godz. 11.00, Ośrodek Wypoczynkowy Deczno.