Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Charytatywny turniej piłki nożnej. Będą zbierać pieniądze na leczenie Julii Tomzy

19.03.2023

W niedzielę w świeckiej hali odbędzie się turniej piłki nożnej, w którym wezmą udział  zawodnicy z rocznika 2013. W imprezie weźmie udział osiem drużyn. W czasie tego wydarzenia będą zbierane pieniądze na operację Julki Tomzy ze Świecia.

W niedzielnym turnieju, który rozpocznie się o godz. 9.00, zagrają: Wda Świecie niebieska, Wda Świecie czerwona, Olimpia Grudziądz, Grom Osie, STS Zamek Bierzgłowski, Wisła Strzelce Górne, FKS Wisła Fordon, KS Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz.

Pieniądze na operację Julki będą zbierane do puszki w części gastronomicznej, gdzie za symboliczną kwotę będzie można wypić kawę i zjeść ciasto.