Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Ikony popu na jazzowo

11.03.2023

W drugą sobotę marca w OKSiR w Świeciu wystąpi z koncertem Laura Jazz Trio, podczas którego usłyszymy największe popowe hity w jazzowych aranżacjach.

David Bowie, Lady Gaga, Michael Jackson, Whitney Houston, Andrzej Zaucha, Cher, to tylko niektórzy artyści, których piosenki zaprezentuje Laura Jazz Trio we własnym, jazzowym wydaniu.

Laura Godziejewska to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. W 2018 r. w ramach projektu "My Name Is New" wytwórni Kayax wydano dwa jej single: "Jawa czy sen" oraz "Tam".

Laura Godziejewska śpiewa zawodowo od ponad 10 lat, występuje w akustycznych składach, z didżejami oraz ze swoim jazz bandem, Laura Jazz Band, z którym aranżują znane utwory na jazzowo.


Ikony popu na jazzowo, Laura Jazz Trio, sobota 11 marca, godz. 18.00, Kameralna Przestrzeń Widowiskowa OKSiR w Świeciu. Bezpłatne wejściówki dostępne w punkcie informacji OKSiR (wejście od ul. Wojska Polskiego).