Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Jesienne wróżby Hogwartu

29.11.2022
Świecki OKSiR przygotował w listopadzie magiczną niespodziankę dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat.
 
Działająca w Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu Pracownia Rozwoju Wyspa Skarbów zaprasza dzieci w wieku 6-8 lat i 9-11 lat na spotkanie w klimacie "Jesiennych wróżb Hogwartu".
 
Wzorem Harry'ego Pottera uczestnicy przejdą przez komnaty magii, aby połączyć tradycje wieczoru andrzejkowego z zaczarowanym światem wróżek i czarodziejów.

"Jesienne wróżby Hogwartu" zaplanowano na 29 listopada. Spotkanie grupy 6-8 lat odbędzie się w godz. 16.00-17.30, a grupy 9-11 lat w godz. 18.00 -19.30.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w punkcie informacji OKSiR. Ilość osób ograniczona.