Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jakub, Stefan, Zdzisław

Kiermasz Świąteczny. Udział wystawców bezpłatny

12.12.2021

Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu zaprasza handlowców i twórców rękodzieła do prezentacji i sprzedaży swoich produktów na Kiermaszu Świątecznym.

 

Kiermasz odbędzie się 12 grudnia w godz. 15.00-20.00 w parku koło OKSiR-u.

Zgłoszenia wystawców przyjmowane są elektronicznie do 30 listopada. Na podstawie przesłanego formularza zgłoszeniowego organizator dokona weryfikacji asortymentu w celu dopuszczenia do sprzedaży podczas kiermaszu.

Udział wystawców jest bezpłatny.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie OKSiR-u tutaj.