Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

"Kobieta". Wernisaż malarstwa Marzenny Puchalskiej

24.03.2023

Centrum Kultury w Świeciu (dawny OKSiR) zaprasza do Galerii Okno na wernisaż malarstwa świecianki Marzenny Puchalskiej.

Autorka prac prezentowanych na wystawie maluje obrazy o rożnej tematyce, ale najbliższy jej sercu jest temat kobiety - jej zmysłowość, delikatność, emocje. Wszystkie te aspekty kobiecości prezentuje na płótnie.

- Maluję hobbystycznie i kocham to, jest to moja pasja, lekarstwo na moją duszę… Główną techniką jest olej na płótnie, ale również szkicuję, rysuję portrety w ołówku - mówi o swojej twórczości świecianka Marzenna Puchalska.


 "Kobieta", wernisaż malarstwa Marzenny Puchalskiej, piątek 24 marca, godz. 18.00, Galeria Okno w Centrum Kultury w Świeciu. Wstęp wolny. Wystawa będzie czynna do 16 kwietnia.