Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jakub, Stefan, Zdzisław

Mikołajkowe atrakcje w Parku Wodnym

05.12.2021

Jarmark Mikołajkowy, atrakcje w niecce rekreacyjnej i promocja karnetowa – 5 grudnia w Parku Wodnym w Świeciu zapachnie świętami.

Jarmark Mikołajkowy z lokalnymi wystawcami rozpocznie się przed Parkiem Wodnym w niedzielę o godz. 12.00. Przy świątecznych dźwiękach i dekoracjach będzie można odwiedzić stoiska lokalnych wystawców. Nie zabraknie ozdób świątecznych, produktów spożywczych, dekoracji choinkowych oraz pomysłów na prezenty.

Oczywiście będzie też św. Mikołaj, który z przyjemnością zapozuje do zdjęć, a w swoim worku będzie miał słodkie upominki dla dzieci. Jarmark Mikołajkowy potrwa do godziny 18.00.

Atrakcje w niecce rekreacyjnej

Dla miłośników wodnych szaleństw Park Wodny przygotował tego samego dnia wielki walec, w który będzie można wskoczyć w godz. 15.00-18.00. Warunkiem skorzystania z atrakcji jest zakup biletu do Parku Wodnego.

Promocja karnetowa

Dwa dni wcześniej, czyli 3 grudnia, ruszy tradycyjna, świąteczna promocja karnetowa. Przy doładowaniu lub zakupie nowej karty, jej użytkownik zyska nawet 260 zł. Promocja potrwa do 27 grudnia. Karnety można doładowywać w recepcji Parku Wodnego lub na stronie doladujkarnet.pl.