Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Młoda i utalentowana. Koncert Oli Olszewskiej

25.03.2023

W marcu w Świeciu wystąpi Ola Olszewska, wschodząca gwiazda młodego pokolenia. Swój wokalny talent zaprezentowała po raz pierwszy szerokiej publiczności trzy lata temu w programie The Voice Kids.

Ola Olszewska z Rypina jest wokalistką, autorką tekstów i kompozytorką. Do tej pory wydała siedem utworów: odtworzony w Spotify już ponad milion razy "Czy to nadal ja", "Mały gest", "Chcę do domu" i "Pożegnanie". Jej najnowsze utwory to "Inna ja", "Przypadkiem" oraz "Blisko".

Wokalistka tworzy klimatyczne, romantyczne utwory, w których opowiada o międzyludzkich relacjach i towarzyszących im emocjach. To, co wyjątkowe w twórczości Oli to forma przekazu. Nostalgiczne, bardzo delikatne i romantyczne melodie niosą teksty o zagubieniu, dojrzewaniu do zmian, miłości i poszukiwaniu siebie.

Ola Olszewska skupia się obecnie na szlifowaniu warsztatu oraz komponowaniu i pisaniu kolejnych utworów, które zgromadzi na debiutanckim albumie.


Koncert Oli Olszewskiej, sobota 25 marca, godz. 19.00, Kameralna Przestrzeń Widowiskowa Centrum Kultury w Świeciu (dawny OKSiR). Bezpłatne wejściówki dostępne w punkcie informacji (wejście od ul. Wojska Polskiego).