Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Miłosz, Paweł, Tatiana

Orkiestrowy maraton pływacki

29.01.2022 - 30.01.2022

Wkrótce jubileuszowy, XXX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Park Wodny wspólne granie zacznie już 29 stycznia.

Pływalnia organizuje 24-godzinny maraton pływacki. Start o godz. 10.00 w sobotę, zakończenie o godz. 10.00 w niedzielę.

- Ważne jest dla nas zachowanie tempa, chcemy, aby każda godzina maratonu była obsadzona – mówi Ariel Stawski, kierownik Parku Wodnego.

Warunkiem wzięcia udziału w imprezie jest wrzucenie minimum 20 złotych do orkiestrowej puszki. Uczestnicy dostaną tradycyjne serduszko i baton regeneracyjny.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia tutaj.