Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Tadeusz, Cyryl, Wioletta
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  16°C / 10°C
 • pochmurnie
  Jutro:
  15°C / 7°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  14°C / 6°C

Paweł Domagała gwiazdą Maratonu Piosenki Osobistej w Świeciu

13.11.2021

Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów wystąpi w Świeciu w połowie listopada. Od wtorku ruszyła sprzedaż biletów.

W 2016 r. Paweł Domagała - dotychczas znany szerszej publiczności jako aktor filmowy - wypuścił na rynek debiutancki album "Opowiem ci o mnie". Płyta momentalnie zdobyła sympatię fanów, a takie piosenki jak "Gdybyś była", "Jestem tego wart" czy "Zuza" zaczęły osiągać rekordowe ilości odtworzeń w poszczególnych serwisach streamingowych.

Prawdziwy boom nastąpił jednak przy premierze drugiego krążka. "1984" zawiera na swojej liście utworów absolutny hit "Weź nie pytaj" (ponad 150 mln wyświetleń na Youtube, potrójna, diamentowa płyta i pierwsze miejsca na większości polskich list przebojów).

W ubiegłym roku na rynku pojawiła się trzecia płyta Domagały „Wracaj”. Z powodów pandemii nie udało się zagrać promocyjnej trasy koncertowej, co na szczęście dla fanów udaje się nadrobić w ostatnich miesiącach. 

Koncert w Świeciu odbędzie się podczas Maratonu Piosenki Osobistej w sobotę 13 listopada o godz. 19.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji. Bilety w cenie 65 zł do nabycia w kasie kina Wrzos oraz online w serwisie biletyna.