Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Pobiegnij lub pomaszeruj nad Decznem, aby pomóc Julce

04.03.2023

Przed nami kolejna akcja charytatywna, której celem jest zbiórka pieniędzy na operację 10-letniej Julki Tomzy ze Świecia. W pierwszą sobotę marca nad jeziorem Deczno odbędzie się "Bieg dla Julii".

Wkrótce po narodzinach u Julii Tomzy stwierdzono skomplikowaną i rzadką wadę serca. Leczenie nie jest możliwe w Polsce. Szansą jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Julia została zakwalifikowana na operację w Bostonie.

Bez operacji stan 10-latki będzie się pogarszał, co zagraża jej życiu. Na leczenie młodej świecianki potrzeba 1,5 mln zł. W Świeciu i okolicy ruszyły akcje, które mają pomóc w zebraniu pieniędzy.

Jedną z nich jest "Bieg dla Julii", zaplanowany na 4 marca nad jeziorem Deczno. Oprócz głównego wydarzenia, będą również licytacje, animacje dla dzieci i koło fortuny, a także soki, kiełbaski i drożdżówki.

Zawody zostaną przeprowadzone w dwóch grupach:

  • bieg główny (wpisowe 40 zł lub więcej) - od 16 lat;
  • marsz, nordic walking, marszobieg (wpisowe minimum 30 zł od osoby pełnoletniej i 10 zł od niepełnoletniej).

Dystans dla obydwu grup będzie taki sam i wyniesie około 7 km wokół jeziora Deczno.

Wpisowe należy wpłacić bezpośrednio na oficjalną zbiórkę dla Julii na siepomaga.pl (można też bezpośrednio przelewem i przesłać potwierdzenie płatności razem ze zgłoszeniem startowym - szczegóły w regulaminie zawodów).

Warunkiem udziału jest poprawne dokonanie zgłoszenia startowego do 27 lutego na adres mailowy kolo [dot] swiecieatpolska2050 [dot] pl.

Zgłoszenie musi zawierać:
- imię i nazwisko uczestnika;
- wiek uczestnika;
- adres mailowy;
- wskazanie w jakim biegu bierze udział: marsz lub bieg główny;
- potwierdzenie dokonania opłaty startowej (skan potwierdzenia opłaty lub przelewu, albo wygenerowane potwierdzenie w pdf).

Głównymi organizatorami "Biegu dla Julii" są Stowarzyszenia Polska 2050, spółka Vistula-Park Świecie i Fundacja Makowo ze Świecia. Regulamin imprezy tutaj.


"Bieg dla Julii", sobota 4 marca, zbiórka o godz. 9.30 w Ośrodku Wypoczynkowym Deczno (start i meta).