Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Dawid, Justyna
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  17°C / 13°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  14°C / 9°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Pojutrze:
  13°C / 10°C

Sfotografuj wyjątkowe miejsce w gminie Jeżewo

15.10.2021

Jeżewskie Centrum Biblioteki i Kultury organizuje konkurs fotograficzny „Moje wyjątkowe miejsce w Gminie Jeżewo”.

Zdjęcie powinno przedstawiać artystyczne wizje autorów związane z tematyką konkursu. Warunkiem jest wykonanie zdjęcia ukazującego gminę Jeżewo.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci,  młodzież oraz dorośli z gminy Jeżewo. Prace będą oceniane w trzech kategoriach: dzieci (7-12 lat), młodzież  (13-18 lat) oraz dorośli. Osoby niepełnoletnie muszą dołączyć zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Zdjęcia należy przesłać do 15 października na adres: cbikatjezewo [dot] eu.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia do pobrania tutaj.