Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Miłosz, Paweł, Tatiana

Stokrotka organizuje ferie dla dzieci pełne atrakcji

24.01.2022 - 28.01.2022

Kino, teatr, basen, park rozrywki, warsztaty, gry i zabawy - Spółdzielczy Ośrodek Kultury Stokrotka w Świeciu przygotował ciekawą ofertę dla dzieci na drugi tydzień ferii.

Ferie z ośrodkiem kultury Stokrotka na Mariankach będą trwały od 24 do 28 stycznia od godz. 9.00 do 15.00. W programie seans filmowy w kinie Wrzos, wyjazd do Family Parku w Bydgoszczy, do teatru Baj Pomorski w Toruniu na spektakl dla dzieci i pluskanie w Parku Wodnym w Świeciu. Oprócz tego warsztaty tworzenia biżuterii, gry (m.in. piłkarzyki, tenis stołowy), zabawy taneczne i muzyczne oraz karaoke.

Dzieci będą miały zapewnione drugie śniadanie i dwudaniowy obiad. Oferta adresowana jest do dzieci w wieku 7-12 lat. Ilość miejsc ograniczona.

Zabawy będą odbywały się w ramach obowiązujący obostrzeń epidemicznych.

Więcej informacji dotyczących odpłatności i szczegółów ferii od poniedziałku 10 stycznia w Spółdzielczym Ośrodku Kultury Stokrotka przy ul. Wyszyńskiego 15 w Świeciu lub pod numerami telefonów 52 33 12 188 i 605 877 625.