Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Summer Hot Disco

09.07.2022 - 30.07.2022

Tegoroczna edycja Summer Hot Disco w Świeciu będzie miała dwie odsłony - 9 i 30 lipca. Najpierw wystąpią artyści popowo-rockowi, a trzy tygodnie później wykonawcy muzyki disco polo i dance.

 • W sobotę 9 lipca od godz. 18.00 w świeckim afiteatrze usłyszymy i zobaczymy Vito Bambino, Martin Lange i Michała Szczygła.
 • Bilety w cenie 30 zł dostępne na kupbilecik.pl oraz w Punkcie Informacji OKSiR.

Vito Bambino, właściwie Mateusz Wojciech Dopieralski, to człowiek-orkiestra: piosenkarz, kompozytor, autor tekstów, aktor, producent muzyczny i wokalista zespołu Bitamina, z którym zyskał popularność dzięki utworowi „Dom”. Współpracował m.in. z takimi artystami, jak Dawid Podsiadło czy Daria Zawiałow. W 2020 r. wydał debiutancki solowy album "Poczekalnia".

Michał Szczygieł zadebiutował w 2018 r. świetnie przyjętym singlem "Nic tu po mnie", jednak największy rozgłos przyniósł mu wydany w 2020 r. utwór "Spontan". Domeną Michała Szczygła jest nie tylko świetny głos, ale również dynamiczne, popowe produkcje z elementami muzyki urban. W czerwcu 2021 r. ukazał się jego debiutancki album "Tak jak chcę".

Martin Lange to wbrew pozorom nie imię i nazwisko jednego artysty, ale nazwa duetu, który tworzą Michał Lange i Marcin Makowiec. W dorobku mają współpracę z Rosalie, Reni Jusis i Michałem Szpakiem. Po kilku latach pracy studyjnej nad muzyką innych artystów, prezentują własną, autorską popową odsłonę.

 • Trzy tygodnie później, w sobotę 30 lipca (początek o godz. 20.00) w amfiteatrze w Świeciu wystąpią dwa zespoły disco polo i dance: Piękni i Młodzi oraz Playboys.
 • Bilety w cenie 30 zł do nabycia na kupbilecik.pl oraz w Punkcie Informacji OKSiR.

Piękni i Młodzi, czyli Magdalena Narożna, Daniel Wilczewski i Daniel Biczak, w tym roku obchodzi 10-lecie istnienia. Ich przeboje, takie jak „Niewiara”, „Kocham się w tobie”, „Ona jest taka cudowna” czy „Jak w bajce” mają dziesiątki milionów wyświetleń w serwisie YouYube – i to nie wszystkie razem, ale każdy z nich.

Playboys tworzą Jakub Urbański, Przemysław Kordziński i Jakub Kusiński. Ich teledysk do piosenki „Lejde” obejrzano w serwisie YouTube ponad 40 mln razy. Inne popularne utwory, które przekroczyły granicę 10 mln odtworzeń na YouTube to m.in. „Dotykać, całować”, „Zwariowałem”, „Jak to się stało”, „Fajna jest ta dziewczyna”.