Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Tylko dla pań. Dzień Kobiet w Centrum Kultury w Świeciu

08.03.2023

Z okazji Dnia Kobiet Centrum Kultury w Świeciu (dawny OKSiR) zaprasza wszystkie panie na wydarzenia przygotowane specjalnie dla nich.

Klubokawiarnia Kultura  rozpocznie świętowanie 8 marca już o godz. 13.00. Dla osób, które okażą bilet do kina na film "Pokolenie Ikea" czekają specjalne promocje ważne do 11 marca (szczegóły w lokalu).

Program Dnia Kobiet 8 marca:

  • 17.00, Kameralna Przestrzeń Widowiskowa, wstęp wolny

"O zdrowiu przy kawie" - spotkanie z Katarzyną Włudarską (fizjoterapeutką) oraz z Małgorzatą Kraińską (podologiem) z Centrum Medycznego Optima Care w Świeciu

  • 19.10, Kino dla Kobiet

"Pokolenie Ikea", kino Wrzos, bilety w cenie 16 zł do nabycia w kasie kina oraz na biletyna.pl.

Kolejna okazja do celebrowania już 11 marca o 18.00 w Kameralnej Przestrzeni Widowiskowej.

Największe popowe hity w smacznych jazzowych aranżacjach zaprezentuje Laura Jazz Trio. Usłyszymy utwory takich artystów jak: David Bowie, Lady Gaga, Michael Jackson, Whitney Houston, Andrzej Zaucha, Cher i wielu innych (bezpłatne wejściówki do odbioru w Punkcie Informacji Centrum Kultury).