Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Dawid, Justyna
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  17°C / 13°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  14°C / 9°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Pojutrze:
  13°C / 10°C

Warsztaty tworzenia amuletów

12.10.2021

Warsztaty odbywają się w ramach prologu V Festiwalu Podróżników Piąty Ocean w Świeciu.

Zajęcia są bezpłatne, przeznaczone dla uczestników od 7 roku życia. Obowiązują zapisy: kontaktattmzs [dot] org [dot] pl (należy podać imię i nazwisko oraz wiek). Liczba miejsc jest ograniczona.

Prowadzącym jest Michał Szczęśniak. Jego pasją są podróże, zwiedził m.in. Indie, USA, a nawet na Antarktydę. Podróżując po Ameryce Południowej, nauczył się pracować z rękodziełem. Tego rzemiosła nauczyli go lokalni artyści i szamani.

Amulety i talizmany to głównie wisiorki zrobione z kamieni półszlachetnych, które, jak wierzą niektórzy, dodają energii.


Zajęcia odbędą się we wtorek 12 października w godz. 17.00-18.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Sienkiewicza w Świeciu. Głównym organizatorem jest Towarzystwo Miłośników Ziemi Świeckiej.