Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jakub, Stefan, Zdzisław

Warsztaty z Mikołajem

12.12.2021

W drugą niedzielę grudnia Kameralna Przestrzeń Widowiskowa w OKSiR w Świeciu zamieni się w pracownię św. Mikołaja.

W pracowni, pod czujnym okiem elfów, dzieci w wieku od 4 do 10 lat wspólnie z rodzicami i opiekunami będą tworzyć świąteczne ozdoby.

Warsztaty są nieodpłatne, jednak ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są w Punkcie Informacji OKSiR od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-18.00 (decyduje kolejność zgłoszeń). Warunkiem udziału jest wypełnienie ankiety covidowej.

Warsztaty realizowane są w ramach Kiermaszu Świątecznego, odbywającego się w parku przy OKSiR w godz. 15.00-20.00.


 Warsztaty z Mikołajem, niedziela 12 grudnia, godz. 16.00, OKSiR w Świeciu.