Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Wystaw się na Jarmarku Bożonarodzeniowym

18.12.2022

OKSiR w Świeciu zaprasza wystawców, handlowców oraz twórców rękodzieła artystycznego do prezentacji i sprzedaży swoich produktów w czasie Jarmarku Bożonarodzeniowego w parku przy OKSiR 18 grudnia w godz. 15.00-20.00.

Zgłoszenia wystawców przyjmowane są elektronicznie do 30 listopada. Na podstawie przesłanego formularza zgłoszeniowego organizator dokona weryfikacji asortymentu w celu dopuszczenia do sprzedaży podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Po dokonaniu akceptacji zgłoszenia organizator prześle e-mailem ostateczne potwierdzenie uczestnictwa.

W przypadku pytań należy kontaktować się z koordynatorem kiermaszu, Jolantą Pawłowską: tel. 795 113 680, e-mail: jpawlowskaatoksir [dot] eu.

Szczegółowe informacje, regulamin i formularz zgłoszenia na www.oksir.eu.