Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Zofia, Felicja
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  15°C / 7°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  14°C / 10°C
REKLAMA

Zajęcia dla kobiet w ciąży w Parku Wodnym

27.09.2022

Po wakacyjnej przerwie oferta Parku Wodnego w Świeciu wzbogaci się o zajęcia dla kobiet w ciąży.

Wzmocnienie mięśni, lepsze ciśnienie, dotlenienie mamy i malucha. To tylko niektóre pozytywy ćwiczeń wykonywanych w wodzie przez ciężarne kobiety.

- Poprowadzi je wykwalifikowana instruktorka - zapowiada Ariel Stawski, kierownik Parku Wodnego. - Odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń pozwoli również na pozbycie się bóli kręgosłupa i zwyczajny relaks.

Tego typu zajęcia cieszą się coraz większą popularnością i zainteresowaniem. Młode mamy przyznają, że regularne ćwiczenia pozwoliły im na łatwiejsze przejście okresu ciąży i szybszą regenerację po porodzie.

- Od chętnych pań będziemy potrzebować zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach - informuje Ariel Stawski.

Pierwsze zajęcia odbędą się 27 września i zostaną podzielone na dwie tury: od 19.00 do 19.30 ćwiczyć będą kobiety do 4 miesiąca ciąży, a od 19.30 do 20.00 panie powyżej 4 miesiąca ciąży. Wstęp kosztuje 45 zł.

Trwają już zapisy na zajęcia. Zapisywać można się osobiście w recepcji Parku Wodnego lub pod nr tel.  52 523 29 50. Ilość miejsc ograniczona.