Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Elwira, Diana, Helena
 • lekkie zachmurzenie
  Dzisiaj:
  20°C / 19°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  28°C / 16°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  27°C / 16°C

Co się dzieje ze świeckim Lidlem? Będzie większy czy w ogóle zniknie?

bart
18 sierpnia, 12:07
Część mieszkańców, widząc wyburzane ściany, sądziła, że Lidl będzie likwidowany. Inni stawiali na rozbudowę jednego z najstarszych marketów w Świeciu. I ci drudzy mieli rację.
Prace potrwają do października
Fot. Andrzej Bartniak

Niedawno frontową ścianę świeckiego Lidla zasłonił metalowy parkan. Ma to związek z prowadzoną inwestycją, której celem jest budowa piekarni. Zastąpi ona wykorzystywane do tej pory piece do wypieku pieczywa. Nowa piekarnia ma być gotowa w październiku.