Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

O portalu

Portal extraswiecie.pl działa od 25 lipca 2017 roku. Poruszamy sprawy zarówno mieszkańców Świecia, jak i powiatu świeckiego. Chcemy być wszędzie tam, gdzie będzie działo się coś ważnego i ciekawego.

Mamy nadzieję, że portal spełni Państwa wymagania i stanie się ważnym ogniwem łączącym różnych ludzi i różne środowiska. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, uwagi i opinie. Zachęcamy gorąco do współpracy!

 

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

27
27

Wiadomości

Radni przyjęli nowe stawki podatku od nieruchomości, które zaczną obowiązywać w 2024 r.

10
10

Wiadomości

Na ul. Tucholskiej w Świeciu samochód dostawczy uderzył w latarnię. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, szybko wyszło na jaw, co było powodem braku koncentracji...

Wiadomości

Właściciele i szefowie firm będą biznesowymi doradcami gminy Świecie. Właśnie zainicjowano czteroletnią kadencję Społecznej Rady Gospodarczej. Czym się będzie zajmowała?

25
25

Wiadomości

Na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Świeciu złożono podziękowania i gratulacje posłance Iwonie Karolewskiej, która do niedawna była sekretarzem powiatu i radną gminy.

13
13

Wiadomości

Za czyją sprawą woda w strumieniu przepływającym przez Warlubie przybrała mleczną barwę? Miejscowa firma mleczarska zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego.

Reklama
Reklama

Wideo