Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

O portalu

Portal extraswiecie.pl działa od 25 lipca 2017 roku. Poruszamy sprawy zarówno mieszkańców Świecia, jak i powiatu świeckiego. Chcemy być wszędzie tam, gdzie będzie działo się coś ważnego i ciekawego.

Mamy nadzieję, że portal spełni Państwa wymagania i stanie się ważnym ogniwem łączącym różnych ludzi i różne środowiska. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, uwagi i opinie. Zachęcamy gorąco do współpracy!

 

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

48
48

Wiadomości

- Po ponad pół godziny czekania pojechałem z dzieckiem do Chełmna - mówi Czytelnik. - Panie w rejestracji nie potrafiły powiedzieć, dlaczego lekarz, który...

57
57

Wiadomości

Gmina wyłoniła w przetargu firmę, która dokończy budynek z przeznaczeniem na cele gastronomiczne i administracyjne w Ośrodku Wypoczynkowym Deczno.

12
12

Wiadomości

Policjanci z komendy w Świeciu zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach oraz na nagraniu z monitoringu.

22
22

Wiadomości

Miłośniczka historii, przy pomocy wykrywacza metali, znalazła zakopaną w lesie skórzaną kaburę, a w niej pistolet i dwa magazynki z amunicją. Kobieta powiadomiła policję.

13
13

Wiadomości

Na odcinku drogi wojewódzkiej na trasie Świecie-Tuchola pojawiła się masa wybrzuszeń. Może nie byłoby to takie dziwne, gdyby nie fakt, że niedawno był on...

Reklama
Reklama
Reklama

Wideo