Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Sobotniemu turniejowi w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu towarzyszyła uroczysta oprawa, połączona z pośmiertnym uhonorowaniem Zbigniewa Iwańskiego przez gminę.

2
2

Wiadomości

Ponad 70 osób wzięło udział w Biegu i Marszu Mikołajkowym w Wiągu (gmina Świecie).

6
6

Wiadomości

Policjanci zdziwili się, kiedy zobaczyli, ile zakazów prowadzenia pojazdów ma zatrzymany przez nich kierowca. "Kolekcjoner" nie przejmował się wyrokami sądu i jeździł dalej.

31
31

Wiadomości

Ochotnicza Straż Pożarna w Błądzimiu koło Lniana to kolejna jednostka w powiecie świeckim, która dostała nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. Strażacy mają już jeden, ale... nie...

4
4

Wiadomości

Raz do roku w świeckiej pływalni pojawiają się… kajaki. Mikołajkowa impreza przyciąga dzieci ze szkół z gminy Świecie. I nie tylko.

Popularne

15
15

Wiadomości

29-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów "patrolówki" ze Świecia. Mundurowi znaleźli przy nim i zabezpieczyli woreczek foliowy z podejrzaną zawartością.

3
3

Wiadomości

Lata badań, miesiące niepewności i w końcu przełomowa decyzja Narodowego Funduszu Zdrowia. Julia Tomza ze Świecia za kilka dni poleci na skomplikowaną operację serca.

4
4

Wiadomości

Z rankingu czasopisma "Wspólnota" wynika, że gmina Drzycim jest absolutnym liderem powiatu pod względem inwestycji w przeliczeniu na mieszkańca. Jak wypadły pozostałe gminy?

0
0

Wiadomości

Spółka Enea Operator informuje o planowanym wyłączeniu prądu w powiecie świeckim.

4
4

Wiadomości

Policjanci z komendy w Świeciu zatrzymali dwóch mężczyzn. Jeden zaopatrywał w narkotyki małoletnich, drugi posiadał ich znaczą ilość. Obydwaj mogą trafić za kratki na...