Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama
1
1

Wiadomości

W remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Przysiersku stanął nowy ford transit. Zastąpił innego forda transita, który miał już 20 lat. To nie koniec zakupów...

Wiadomości

Zapachy produktów sygnowanych marką Looks Yummy, stworzoną przez Agnieszkę Biesek ze Świecia, roznoszą się w coraz większej liczbie domów, mieszkań i biur w całej...

35
35

Wiadomości

Do wypadku w Kozłowie doszło wcześnie rano. Kierująca samochodem kobieta trafiła do szpitala.

5
5

Wiadomości

Ponad 1500 kierowców zostało sprawdzonych w miniony piątek w ramach działań "Trzeźwy kierujący". Niektórzy kierowcy tego dnia pożegnali się z prawem jazdy.

7
7

Wiadomości

Dwudziestu wystawców zaprezentowało swoją ofertę na Jarmarku Mikołajkowym, który w niedzielę po południu odbywał się przed Parkiem Wodnym w Świeciu.

Popularne

0
0

Wiadomości

To już niemal tradycja. Zmotoryzowane Mikołaje ze Świecia przygotowały niespodziankę dla dzieci. Spotkanie było nie tylko okazją do poczęstunku, ale także zrobienia wyjątkowego zdjęcia.

8
8

Wiadomości

Ten bieg wymaga siły, wytrzymałości i determinacji. Starszy aspirant Dawid Janus z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu uczestniczył w Maratonie Komandosa. Z sukcesem.

16
16

Wiadomości

Spadki temperatur są szczególnie uciążliwe - a mogą okazać się śmiertelne - dla osób bezdomnych, koczujących w trudnych warunkach. Niedawno już doszło do tragedii.

Co jest grane?

Podobnie jak w ubiegłym roku, tym razem Święty Mikołaj również dotrze z niespodziankami do sołectw gminy Świecie. Pierwsze spotkania ruszają 4 grudnia po południu.

Co jest grane?

Tydzień przed świętami Centrum Kultury w Świeciu organizuje Jarmark Bożonarodzeniowy.