Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Regulamin portalu

Niniejszy Regulamin określa ogólne zasady funkcjonowania portalu Extraswiecie.pl. Wydawcą Portalu jest Rubikon Media, ul. Krausego 17/20, 86-105 Świecie.

Użytkownik zobowiązany jest do korzystania z Portalu w sposób zgodny z Regulaminem, przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego oraz dobrymi obyczajami. Użytkownik jest zobowiązany do powstrzymywania się od działań mogących naruszyć prywatność lub dobre imię innych Użytkowników.

Komentarze

1.Użytkownicy mają prawo do umieszczania komentarzy do materiałów redakcyjnych znajdujących się na Portalu za pomocą formularza do tego przeznaczonego.

2. Użytkownik zobowiązuje się do powstrzymania się od umieszczania na Portalu komentarzy sprzecznych z obowiązującym prawem i z zasadami współżycia społecznego, treści wulgarnych, godzących w uczucia religijne i orientację seksualną, obscenicznych i pornograficznych, gróźb oraz treści uważanych powszechnie za obraźliwe, wyszydzających wygląd, stan zdrowia, sytuację materialną, narodowość, naruszających dobra osobiste lub niezgodnych z tematem artykułu.

3. Redakcja ma prawo do usunięcia komentarzy naruszających postanowienia Regulaminu lub zawiesić możliwość umieszczania komentarzy tym Użytkownikom, którzy nagminnie łamią Regulamin.

4. Redakcja ma prawo bez podania przyczyn wyłączyć możliwość umieszczania komentarzy pod artykułami.

5. Komentarze dotyczące reklam i ogłoszeń zamieszczonych na Portalu będą usuwane.

6. Formularz dodawania komentarzy jest automatycznie wyłączany po 7 dniach od publikacji artykułu.

Reklamy

Redakcja Extraswiecie.pl oraz jego wydawca nie ponoszą odpowiedzialności za treść zamieszczanych reklam i ogłoszeń. Usługodawca ma prawo odmówić publikacji reklam lub ogłoszeń bez podania przyczyn lub w przypadku, gdy naruszają one postanowienia Regulaminu.

Kontakt

W przypadku pytań dotyczących powyższego regulaminu i warunków korzystania z Portalu prosimy o kontakt pod adresem: redakcja@extraswiecie.pl.

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

31
31

Wiadomości

Ochotnicza Straż Pożarna w Błądzimiu koło Lniana to kolejna jednostka w powiecie świeckim, która dostała nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. Strażacy mają już jeden, ale... nie...

15
15

Wiadomości

29-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów "patrolówki" ze Świecia. Mundurowi znaleźli przy nim i zabezpieczyli woreczek foliowy z podejrzaną zawartością.

3
3

Wiadomości

Lata badań, miesiące niepewności i w końcu przełomowa decyzja Narodowego Funduszu Zdrowia. Julia Tomza ze Świecia za kilka dni poleci na skomplikowaną operację serca.

4
4

Wiadomości

Z rankingu czasopisma "Wspólnota" wynika, że gmina Drzycim jest absolutnym liderem powiatu pod względem inwestycji w przeliczeniu na mieszkańca. Jak wypadły pozostałe gminy?

0
0

Wiadomości

Spółka Enea Operator informuje o planowanym wyłączeniu prądu w powiecie świeckim.

Reklama
Reklama

Wideo