Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Co jest grane?

Podobnie jak w ubiegłym roku, tym razem Święty Mikołaj również dotrze z niespodziankami do sołectw gminy Świecie. Pierwsze spotkania ruszają 4 grudnia po południu.

Co jest grane?

Dla aktywnych – w grudniu po raz trzeci odbędzie się Bieg i Marsz Mikołajkowy w Wiągu.

Co jest grane?

W grudniu odbędzie się memoriał upamiętniający Zbigniewa Iwańskiego, zmarłego wieloletniego zastępcy dyrektora do spraw sportu w OKSiR i propagatora sportu w gminie.

Co jest grane?

Tydzień przed świętami Centrum Kultury w Świeciu organizuje Jarmark Bożonarodzeniowy.

Co jest grane?

Profesjonalny trener, wyjazdy na turnieje, zajęcia dla początkujących - Klub Szachowy Gambit Świecie zaprasza na zajęcia.

Co jest grane?

W sobotnie przedpołudnie warto wybrać się do Parku Wodnego w Świeciu. Po raz drugi zostaną rozegrane Mistrzostwa Smoczych Łodzi dla służb mundurowych.

Zobacz więcej

Popularne

36
36

Wiadomości

Do wypadku w Kozłowie doszło wcześnie rano. Kierująca samochodem kobieta trafiła do szpitala.

Wiadomości

Zapachy produktów sygnowanych marką Looks Yummy, stworzoną przez Agnieszkę Biesek ze Świecia, roznoszą się w coraz większej liczbie domów, mieszkań i biur w całej...

17
17

Wiadomości

Spadki temperatur są szczególnie uciążliwe - a mogą okazać się śmiertelne - dla osób bezdomnych, koczujących w trudnych warunkach. Niedawno już doszło do tragedii.

7
7

Wiadomości

Dwudziestu wystawców zaprezentowało swoją ofertę na Jarmarku Mikołajkowym, który w niedzielę po południu odbywał się przed Parkiem Wodnym w Świeciu.

6
6

Wiadomości

Ponad 1500 kierowców zostało sprawdzonych w miniony piątek w ramach działań "Trzeźwy kierujący". Niektórzy kierowcy tego dnia pożegnali się z prawem jazdy.