Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Elwira, Diana, Helena
 • rozproszone chmury
  Dzisiaj:
  28°C / 21°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  28°C / 16°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  27°C / 16°C

Do rozdzielenia między przedsiębiorców jest 1,4 mln zł

Promocja
9 sierpnia, 06:38
Lokalna Grupa Działania „Gminy Powiatu Świeckiego” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje realizowane przez podmioty inne niż LGD.
Dofinansowanie to szansa na rozwój firm
Fot. 123RF

Dofinansowanie przyznawane będzie na rozwój przedsiębiorczości na obszarach wiejskich. W sumie do podziału jest 1,4 mln zł. Minimalna kwota wsparcia wynosi 100 tys., a maksymalna 300 tys. zł.

Wnioski można składać od 16 do 30 sierpnia w siedzibie LGD przy ul. Chmielniki 2b w Świeciu.

Dodatkowe informacje i pliki do pobrania na stronie LGD – zobacz.