Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Elwira, Diana, Helena
 • lekkie zachmurzenie
  Dzisiaj:
  20°C / 19°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  28°C / 16°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  27°C / 16°C

Dostali pieniądze, by działać na rzecz swojego środowiska

Andrzej Bartniak
24 maja, 15:41
Dziś w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości w Świeciu wręczono granty w ramach konkursu "Działaj lokalnie". Dofinansowanie otrzymało 12 projektów złożonych przez beneficjentów z powiatu świeckiego.
Jeden z grantów przypadł Stowarzyszeniu Rodzin Kolpinga w Niewieścinie
Fot. Andrzej Bartniak

W tym roku o wsparcie finansowe walczyło 29, mocno zróżnicowanych tematycznie, wniosków. Komisja konkursowa wybrała 12, jej zdaniem, najlepszych, najbardziej odpowiadających założeniom programu "Działaj Lokalnie", współfinansowanego przez Polsko - Amerykańską Fundację Wolności, a także spółkę Mondi Świecie i powiat świecki.

Tradycyjnie już największe powody do zadowolenie mieli autorzy wniosków z Pruszcza (cztery dotacje) i Jeżewa (trzy dotacje).

Najwyższe dofinansowanie - po 5500 zł - otrzymały projekty: "Czytam i więcej wiem" (Powiatowa Biblioteka Publiczna w Świeciu), "Wieś jest kobietą" (Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Dragacz Nasza Gmina) i "Akademia aktywności w Niewieścienie 2018" (Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Niewieścinie) i "Lokalnie działamy, sołectwo rozwijamy" (OSP Brzeźno).

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz