Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Andrzej, Zbysław, Justyna

Elbrox podarował burmistrzowi serce. Zapełni się nakrętkami dla potrzebujących

red
30 października, 21:00
Firma Elbrox przekazała gminie Świecie pojemnik na nakrętki z tworzywa sztucznego. Wykonali go pracownicy świeckiej spółki, którzy twórczo wykorzystali metalowe odpady.
Przekazanie pojemnika na nakrętki odbyło się w Urzędzie Miejskim w Świeciu
Fot. UM w Świeciu

Partner strategiczny działu Biznes

W piątek Krystyna Błażejewska, prezes spółki Elbrox, przekazała Krzysztofowi Kułakowskiemu, burmistrzowi Świecia i Leszkowi Żurkowi, sekretarzowi gminy pojemnik na nakrętki z tworzywa sztucznego.

- Pomysłodawczynią zrobienia takiego pojemnika była Henryka Bobińska, poprzednia właścicielka Elbroxu - tłumaczy kulisy przedsięwzięcia Krystyna Błażejewska. - Postanowiliśmy wykorzystać odpady, jakie powstają przy produkcji ogrodzeń.
REKLAMA

Elbrox to firma zajmująca się nie tylko usługami z zakresu elektryki i energetyki, ale również producent ogrodzeń, jakie stawiane są przy drogach ekspresowych.

- Mamy zdolnych spawaczy, którzy dali popis swoich umiejętności - Błażejewska podkreśla z satysfakcją. - Pojemnik jest nie tylko ładny, ale też funkcjonalny.

Trudno się z nią nie zgodzić. Jak podkreśla pani prezes, być może ten podarunek sprowokuje inne firmy do pójścia w ślady Elbroxu.
REKLAMA

- Niewielkim kosztem możemy zrobić coś dobrego - zaznacza. - Z jednej strony jest to działanie proekologiczne, a z drugiej pieniądze uzyskane ze sprzedaży nakrętek zasilą konta osób znajdujących się w potrzebie. Zbierających pieniądze na rehabilitację lub kosztowną operację.

Na razie nie wiadomo jeszcze, gdzie zostanie ustawiony pojemnik podarowany gminie Świecie. Decyzja zapadanie w ciągu najbliższych dni.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

źródło: swiecie.eu