Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Andrzej, Zbysław, Justyna

Otwarto kolejną Biedronkę. Sklep kusi klientów licznymi promocjami

Andrzej Bartniak
6 listopada, 12:57
Od 6 listopada można robić zakupy w nowym sklepie sieci Biedronka, który powstał przy ul. Starogardzkiej.
Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00-22.00
Fot. nadesłane

Partner strategiczny działu Biznes

Biedronka przy ul. Starogardzkiej (przy zjeździe z ronda na drodze krajowej nr 91 w kierunku Kościerzyny) to pierwszy sklep tej sieci w Warlubiu.

Obiekt ma salę sprzedaży o powierzchni ok. 645 m kw., 4 kasy i parking dla zmotoryzowanych klientów mieszczący 24 pojazdy (w tym 2 miejsca przeznaczone dla niepełnosprawnych).

W ofercie sklepu można znaleźć między innymi około 100 rodzajów wędlin, serów oraz mięs. Istnieje też możliwość hermetycznego zapakowania produktów i mielenia mięsa.
REKLAMA

Sklep czynny będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00-22.00, w niedziele handlowe placówka otwarta będzie od 8.00 do 20.00.

Z okazji otwarcia firma przygotowała specjalne promocje dla mieszkańców. W pierwszym tygodniu otwarcia – od 6 do 14 listopada - można liczyć na  okazje cenowe.

Sklep w Warlubiu to ósma Biedronka w powiecie świeckim. Cztery znajdują się w Świeciu oraz po jednym w Nowem, Osiu i Pruszczu.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA