Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Daniel, Bohdan, Julia

Przystanek Tleń zapewnia najlepszą kuchnię i wypoczynek [zdjęcia]

bart
5 października, 10:28
Rozdanie nagród w konkursie „Agro-Wczasy” miało swoją drugą odsłonę. W siedzibie LGD "Gminy Powiatu Świeckiego" symboliczny czek na 2 tys. zł z zajęcie pierwszego miejsca odebrał Michał Semrau, współwłaściciel Przystanku Tleń.
Pamiątkowe zdjęcie uczestników środowego spotkania w siedzibie LGD "Gminy Powiatu Świeckiego"
Fot. Andrzej Bartniak

Podczas wrześniowego Forum Turystyki Wiejskiej „Wieś dla wsi” rozstrzygnięto konkurs na najlepsze obiekty i usługi turystyczne na wsi.

Siódma edycja forum odbyła się w Pałacu Romantycznym w Turznie koło Torunia. Tradycyjnie jednym z punktów było ogłoszenie wyników konkursu „Agro-Wczasy”.

Niestety nie wszyscy laureaci mogli dojechać na miejsce, dlatego z myślą o tych, którzy nie pojawili się w Turznie zorganizowano powtórne wręczenie nagród. Tym razem w Świeciu. Było co świętować. Za najlepszy obiekt z atrakcyjną kuchnią regionalną został uznany pensjonat Przystanek Tleń w Tleniu (gmina Osie). Jego współwłaściciel Michał Semrau odebrał czek na 2 tys. zł. Szczególne uznanie jurorów zdobyły dania z dziczyzny.

W kategorii „Usługi turystyki wiejskiej” wyróżnienie przyznano gospodarstwu Spełnione Marzenie z Lubodzieży (gmina Lniano). W imieniu właścicielki gospodarstwa - którego specjalnością stała się kuchnia wegańska - nagrodę odebrał Zofia Topolińska, wójt Lniana.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

 

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz