Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Emil, Karolina, Maria
 • lekkie zachmurzenie
  Dzisiaj:
  23°C / 12°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  25°C / 13°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  28°C / 16°C

Świecie to dobre miejsce do robienia pieniędzy. Wielkie reklamy kuszą w całym województwie

red
22 lipca, 20:27
Ruszyła kampania reklamowa terenów inwestycyjnych Vistula Park. Jej głównym elementem są megaboardy, które pojawiły się m.in. przy autostradzie A1 oraz drogach krajowych w kierunku Bydgoszczy i Torunia.
Jeden z megaboardów stanął w Kusowie przy drodze krajowej nr 5
Fot. Urząd Miejski w Świeciu

Przesłanie, które niosą ogromnych rozmiarów banery, jest bardzo czytelne. To zachęta do inwestowania w gminie Świecie, która stworzyła przedsiębiorcom doskonałe warunki do ulokowania firmy np. na terenie Vistula Park II w Sulnowie.

- W sumie zaplanowaliśmy ustawienie siedmiu megaboardów - wyjaśnia Paweł Knapik, zastępca burmistrza Świecia. - Największy z nich można zobaczyć przy autostradzie A1. On też, ze względu na koszty ustawienia i wykonania, będzie stał najdłużej, przez trzy miesiące.

Pozostałe, nieco mniejsze, choć też mające po kilkadziesiąt metrów kwadratowych, ustawiono już lub stanie się to niebawem przy drogach w kierunku Bydgoszczy (droga krajowa nr 5), Torunia (trasa krajowa nr 91) i Tucholi (droga wojewódzka nr 240).
REKLAMA

- O inwestorów chcemy też zabiegać reklamą wizualną w Bydgoszczy, Toruniu, Tucholi i Chełmnie. Jak widać, koncentrujemy się na naszym województwie, gdzie Świecie jest już znane, tylko chodzi o to, aby przekonać odpowiednie osoby do tego, że oferujemy naprawdę doskonałe warunki do rozwoju firmy - argumentuje Paweł Knapik.

W sumie trzymiesięczna kampania reklamowa ma kosztować 133 tys. zł, z czego gmina Świecie z własnego budżetu wyłoży tylko 20 tys. zł. Reszta to dotacja unijna pozyskana na działania promocyjne.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

źródło: swiecie.eu
REKLAMA

Komentarze (1)

I tak trzymać, Świecie się fajnie rozwija. 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz