Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aleksander, Arkadiusz, Mirosław

Świecie kusi zagranicznych inwestorów w Monachium i chce się otworzyć na lokalny biznes

Andrzej Pudrzyński
7 czerwca, 11:03
Targi gospodarcze w Monachium to jedna z najważniejszych i największych europejskich imprez tego typu. W tym roku uczestniczy w nich też gmina Świecie, która promuje strefy inwestycyjne Vistula Park I i II.
W targach w Monachium uczestniczy Sylwia Nowak z wydziału gospodarki świeckiego magistratu
Fot. Urząd Miejski w Świeciu

W targach monachijskich bierze udział ponad 2 tys. wystawców związanych z informatyką, telekomunikacją, frachtem, logistyką czy e-biznesem. Nic dziwnego, że za każdym razem przyciągają rzesze odwiedzających, w tym tysiące przedstawicieli biznesu z całego świata.

Gmina Świecie wspólnie z Urzędem Marszałkowskim w Toruniu i grupą innych samorządów promuje swoje walory inwestycyjne pod wspólnym hasłem „Invest in Kujawsko-Pomorskie”.
REKLAMA

- Na miejscu wyświetlamy filmy związane z naszymi terenami inwestycyjnymi, rozdajemy prospekty inwestycyjne i prowadzimy indywidualne rozmowy z firmami. Każda taka rozmowa to niepowtarzalna szansa na zainteresowanie zagranicznego kapitału Świeciem – wyjaśnia Monika Budzowska, kierownik Wydziału Gospodarki, Rozwoju i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miejskiego w Świeciu.

- Od kilku tygodniu w urzędzie trwają prace związane z planowaniem kolejnych działań promujących strefy gospodarcze Vistula Park I w Wielkim Konopacie i Vistula Park II w Sulnowie, a także wspomagających już działający w gminie lokalny biznes – podkreśla wiceburmistrz Paweł Knapik. - Chcemy zorganizować jesienią konferencję, na którą zaprosimy miescowych przedsiębiorców, by poznać ich oczekiwania i wypracować zasady współpracy.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz