Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bernardyna, Marek, Wacław
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  16°C / 9°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  18°C / 12°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  20°C / 13°C

Świecki Zakład Usług Komunalnych obchodził 25-lecie [zdjęcia]

Andrzej Pudrzyński
6 września, 20:00
Ćwierć wieku temu Zakład Usług Komunalnych zaczął działać w obecnej formie prawnej. Dawne przedsiębiorstwo państwowe podlegające miastu, stało się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością.
Pracownicy ZUK podczas piątkowego jubileuszu
Fot. Andrzej Pudrzyński

Partner strategiczny działu Biznes

Świecki ZUK świadczy usługi oczyszczalnia miasta od 1951 r. Przekształcenie w w 1995 r. w spółkę dało firmie z jednej strony większą niezależność, a z drugiej wymusiło szukanie nowych odbiorców i poszerzanie zakresu działalności.

ZUK to już nie tylko oczyszczanie i odśnieżanie ulic oraz wywożenie odpadów, ale też przewóz  materiałów sypkich i towarów, prace ziemne, pielęgnacja terenów zielonych.

- Dysponujemy ciężkim sprzętem i dużą flotą samochodów ciężarowych o różnej ładowności. Spółka zatrudnia obecnie 85 osób – mówi Jacek Kliczykowski, prezes Zakładu Usług Komunalnych w Świeciu.
REKLAMA

Oprócz Świecia, firma świadczy usługi m.in. w gminach Lniano, Bukowiec, Świekatowo, Jeżewo, Osie, Nakło.

Na piątkowym jubileuszu, zorganizowanych na terenie zakładu, spotkali się pracownicy i zaproszeni goście. Był grill, doskonała grochówka, jubileuszowy tort, a nawet bogaty wybór kaw z różnych krajów. O część artystyczną zadbały świecka orkiestra dęta i mażoretki.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl