Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Andrzej, Zbysław, Justyna

Uwaga, utrudnienia w ruchu. Za to w zamian na ulicy pojawi się nowy asfalt

Andrzej Pudrzyński
16 listopada, 16:38
Przez miesiąc kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na ul. Myśliwskiej w Nowem.
Ulica Myśliwska zostanie zmodernizowana jeszcze przezd końcem tego roku
Fot. Jan Plit

Do przetargu na modernizację ulicy, na której zostanie położona nowa nawierzchnia i zamontowane progi zwalniające, stanęły cztery firmy. Najmniej chciało przedsiębiorstwo Żana z Warlubia. Gmina miała zarezerwowane na ten cel 385 tys. zł, a zwycięzca przetargu złożył ofertę na 357,7 tys. zł.   

Prace rozpoczną się w tym tygodniu i potrwają do 15 grudnia. Będzie się to wiązało z częściowym lub całkowitym zamknięciem remontowanego odcinka ul. Myśliwskiej.

Jak informuje Urząd Gminy w Nowem, mogą zdarzyć się sytuacje, że nie będzie możliwości dojazdu do posesji zlokalizowanych przy ulicy. W sprawie terminów wykonywania prac na poszczególnych odcinkach informacji będą udzielać na miejscu przedstawiciele wykonawcy.

W przypadku pozostałych pytań należy kontaktować się z Urzędem Gminy w Nowem pod nr tel. 52 33 372 24 i 52 33 37 232.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA