Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Magdalena, Maksymilian, Urszula
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  16°C / 10°C
 • rozproszone chmury
  Jutro:
  17°C / 7°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  19°C / 12°C

Dwadzieścia drużyn w Stalex Lidze

sport
1 listopada, 07:03
Zakończyła się już rekrutacja do 13. sezonu Stalex Ligi. Na grę zdecydowało się tym razem 20 drużyn. Może jest to gorszy wynik w porównaniu do lat ubiegłych, jednak to nie o ilość chodzi organizatorom. Liczą się przede wszystkim sportowe emocje.
Przed nami 5 miesięcy futsalowych emocji
Fot. stalexliga.pl

Finalnie w Extralidze zagra 8 drużyn. Rzutem na taśmę do tej elity dołączyła  ekipa z Dąbrowy Chełmińskiej. Zabraknie niestety takich ikon, jak Eurodrób Toruń czy świecka Syla. Poza nimi na występy w Extralidze nie zdecydował się zespół, który wywalczył awans, POL-Osteg Serock.

W tym roku pojawi się dwóch debiutantów: Azymut oraz Marstal Gródek. W ich składach możemy jednak znaleźć graczy, którzy już od kilku ładnych sezonów występują w StalexLidze. W tej edycji sportowych emocji zapewne  nie zabraknie, na pewno jednak ciężko szukać jakiegoś zdecydowanego faworyta do awansu, jakim w 12 edycji był chociażby TAF Toruń.

Na nowy sezon przygotowaliśmy
małe zmiany regulaminowe

- Na nowy sezon przygotowaliśmy też małe zmiany regulaminowe. Już od pierwszego gwizdka grać będziemy 2x13 minut z zatrzymywanym czasem na każdą przerwę w grze. Zmiany również dotkną przerw na żądanie. Od teraz „czas” będzie można wziąć dwukrotnie w meczu, jednak raz w każdej połowie. Podczas zgłaszania „czasu” zespół musi być również w posiadaniu piłki- tłumaczy Tomasz Keller, prezes Vistula-Park Świecie, organizatora rozgrywek.

Przed nami 5 miesięcy futsalowych emocji. Czy TAF obroni tytuł? Czy może Rafmix po przerwie znowu zasiądzie w loży mistrzów ? A może wyłoni się jakiś nowy pretendent ? Na te i na inne pytania odpowiedź poznamy w marcu.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz