Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Iwona, Sabina, Szymon

Jokerki zostały całkowicie zdeklasowane w Rzeszowie

sport
7 października, 06:21
Podopieczne Marcina Wojtowicza w trzeciej kolejce Tauron Ligi wyraźnie uległy Developresowi SkyRes Rzeszów 0:3. Kibiców szczególnie martwi nie tyle sama porażka, co styl gry drużyny. Joker w żadnym z setów nie przekroczył nawet granicy 15 punktów.
Joker Świecie w meczu z Developresem Rzeszów zagrał równie słabo, jak u siebie z ŁKS-em Łódź
Fot. Andrzej Bartniak

Rzeszowianki, prowadzone przez znanego trenera Stephana Antigę (dawny szkoleniowiec męskiej kadry narodowej), były zdecydowanymi faworytkami tego spotkania. Dla Marcina Wojtowicza również był to szczególnie ważny mecz, ponieważ trener Jokera, prowadził kiedyś właśnie drużynę z Rzeszowa.

Niestety, trzeci z rzędu mecz telewizyjny wyraźnie zdeprymował siatkarki ze Świecia, które momentami były jeszcze bardziej zagubione na parkiecie, niż podczas meczu we własnej hali z ŁKS-em Łódź.

W pierwszym secie rzeszowianki zdeklasowały Jokera,

wygrywając 25:10 (w pewnym momencie prowadząc 20:7). W drugiej partii było tylko nieco lepiej. Gospodynie zaczęły od prowadzenia 8:2. Szczególnie skuteczna w ekipie z Podkarpacia była Aleksandra Rasińska – MVP meczu.

Jokerki starały się jeszcze jakoś przeciwstawić, ale jedyne, co udało im się zrobić, to w pewnym momencie zmniejszyć stratę do pięciu punktów. Ostatecznie przegrały jednak tego seta do 14.

W naszym zespole zabrakło

przede wszystkim podjęcia ryzyka w zagrywce. Developres zafundował naszej drużynie 11 asów przez cały mecz, przy zaledwie trzech po stronie Jokera. Wiązało się to również z różnicą w przyjęciu zagrywki.

Statystyki w tym aspekcie okazały się dla Jokera równie słabe – zaledwie 34% przyjęcia (11% perfekcyjnego). Nie mając żadnych argumentów, trudno więc było pokusić się o dobry wynik w tym meczu. Trzeciego seta również wygrały rywalki 25:14, całe spotkanie kończąc w zaledwie 73 minuty.

Świecianki czeka kolejny trudny mecz

we własnej hali w poniedziałek 12 października z MKS Energą Kalisz (godzina 20.30). 

W trzeciej kolejce nie odbył się mecz Enea PTPS Piła – Grupa Azoty Chemik Police. U jednej z siatkarek z Piły stwierdzono koronawirusa. Dziś wieczorem ma się odbyć wideokonferencja z udziałem prezesów wszystkich klubów, na której mogą zapaść wiążące decyzje, odnośnie dalszego sposobu prowadzenia rozgrywek w czasach pandemii.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz