Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Maja, Marceli, Dominik

Koniec sezonu dla siatkarek. Joker może się ubiegać o LSK!

sport
25 marca, 18:58
Polski Związek Piłki Siatkowej wydał komunikat o zakończeniu sezonu siatkarskiego z uwagi na epidemię koronawirusa. Co ciekawe w LSK tytuł mistrzowski przyznano Chemikowi Police, a wśród mężczyzn sezon anulowano. Co to oznacza dla naszych Jokerek?
Joker w tym sezonie już nie zagra, ale będzie mógł ubiegać się o grę w najwyższej lidze od nowego sezonu
Fot. Piotr Adamczak

Zgodnie z najnowszym komunikatem władze polskiej siatkówki postanowiły zakończyć sezon w Lidze Siatkówki Kobiet, uwzględniając dotychczasowe mecze i aktualną tabelę. W związku z tym tytuł mistrzowski przypadł Grupie Azoty Chemik Police, srebro drużynie Developresu SkyRes Rzeszów, a brąz ŁKS-owi Commercecon Łódź.

Ważniejszą informacją jest jednak to, że oficjalnie z LSK spada ostatni zespół, a więc Wisła Warszawa. W komunikacie czytamy, że o prawo do gry w przyszłym sezonie w Lidze Siatkówki Kobiet (najwyższa klasa rozgrywkowa) mogą ubiegać się Joker-Mekro Energoremont Świecie oraz UNI Opole, a więc dwie najlepsze drużyny sezonu zasadniczego w I lidze siatkówki kobiet.

Co ciekawe nie ma oficjalnego komunikatu, że mistrzem I ligi został Joker, ale wydaje się to być już tylko formalnością, bo sezon definitywnie się już zakończył!

Prawdopodobnie Joker będzie miał pierwszeństwo w prawie ubiegania się o LSK, a jeśli z niego nie skorzysta, przywilej ten uzyska UNI Opole. Jeśli żadna z obu drużyn nie spełni wymogów najwyższej klasy rozgrywkowej, po przeprowadzonym specjalnym audycie do LSK będzie mogła wrócić Wisła Warszawa.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz