Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Magdalena, Maksymilian, Urszula
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  17°C / 8°C
 • rozproszone chmury
  Jutro:
  17°C / 7°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  19°C / 12°C

Przed nami pierwszy wielki hit Stalex Ligi

sport
1 grudnia, 08:21
W niedzielę 1 grudnia, Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu będzie aż kipieć od emocji futsalowych na najwyższym poziomie. Naprzeciw siebie stanie dwójka wielkich faworytów Stalex Ligi – Gresta/Espack/Sadowska oraz Raf-Mix i Partnerzy.
Fot. materiały promocyjne

Pojedynki obu drużyn, zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Nie inaczej powinno być w tym sezonie, gdzie obydwa zespoły uchodzą za poważnych kandydatów do miejsc medalowych, co udowodniły w pierwszej kolejce, odnosząc pewne zwycięstwa.

Organizatorzy rozgrywek stworzyli nawet specjalny plakat, zapowiadający to spotkanie. Przypomnijmy, że Raf-Mix to obecnie najbardziej utytułowana drużyna wszechczasów, z dorobkiem czterech tytułów mistrzowskich oraz dwóch srebrnych i czterech brązowych medali, podczas gdy Gresta to chyba jeden z bardziej niespełnionych teamów, który ma na razie na koncie tylko jeden brązowy medal.

W obu ekipach mamy jednak prawdziwe „armaty”. Szeregi Gresty wzmocnili przed sezonem Paweł Słaby i Mateusz Komur, a w ataku będzie straszyć duet piłkarzy Wdy Świecie – Łukasz Wenerski – Wojciech Ernest. Po drugiej stronie barykady zobaczymy legendę świeckiej halówki, Marcina Wanata, charyzmatycznego bramkarza Szymona Kmiecika, Jakuba Hapkę, pozyskanego już wcześniej z Unisławia i wielu innych znakomitych piłkarzy.

Zapowiada się świetny futsalowy spektakl na najwyższym poziomie. Początek meczu w niedzielę o godzinie 18.00.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz